Naujienos

Naujienos

2018.06.14 - „Lietuvos energija“ keičia socialinės atsakomybės kryptį nuo paramos teikimo į atsakingos veiklos stiprinimą

Valstybės kapitalo energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija” valdyba, dar labiau stiprindama skaidrumo principo įgyvendinimą grupės įmonėse, priėmė sprendimą 2018 m. nebeskirti paramos ir inicijuoti „Lietuvos energijos” paramos fondo veiklos nutraukimą. Šiam sprendimui neprieštaravo ir bendrovės stebėtojų taryba bei akcininkė Finansų ministerija. Paramos teikimo atsisakymas taip pat įtvirtintas atnaujintuose „Lietuvos energijos“ įmonių grupės įstatuose.

2018.03.19 - Sveikiname Kliento dienos proga!

Šiandieną (kovo 19 dieną) švenčiame Kliento dieną. Visiems Klientams siunčiame linkėjimus bei norime padėkoti, jog esate su mumis kartu!

2017.12.06 - TIC parama - socialinei atskirčiai mažinti

Lietuvos energijos paramos fondas ir M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas pasirašė paramos sutartį, pagal kurią „Lietuvos energijos“ įmonių grupės bendrovė UAB Technologijų ir inovacijų centras, teikianti informacinių technologijų ir telekomunikacijų paslaugas, fondo veiklai skyrė 10 tūkst. eur. paramą. Gautos lėšos bus naudojamos „Sidabrinės linijos“ – draugystės, bendravimo ir pagalbos telefonu vyresnio amžiaus žmonėms projekto vystymui ir plėtrai.

2017.11.29 - ESO ir TIC vadovės nepažeidė reikalavimo deklaruoti privačius interesus

„Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausančios įmonės laikosi aukščiausių informacijos atskleidimo standartų. Kaip šiandien paskelbė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija, grupės įmonių „Energijos skirstymo operatorius“ ir „Technologijų ir inovacijų centras“ generalinės direktorės nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų deklaruoti privačius interesus. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nutraukė tyrimus dėl vadovių interesų deklaracijų.

2017.11.22 - TIC valdyba patvirtino bendrovės generalinę direktorę

​Lapkričio 21 dieną, „Technologijų ir inovacijų centro" valdyba  Irmą Kaukienę, iki šiol laikinai ėjusią TIC generalinės direktorės pareigas, paskyrė nuolatine vadove.

Generalinės direktorės pareigas Irma Kaukienė pradeda eiti nuo lapkričio 22 dienos.

2017.10.05 - „Lietuvos energijos“ grupės įmonės mokėsi atremti kibernetines grėsmes

Jau antrus metus iš eilės „Lietuvos energijos“ grupės įmonės, dalyvavo Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos organizuotose Lietuvos nacionalinės kibernetinio saugumo pratybose „Kibernetinis skydas 2017“.

Pratybose, kuriose mokomasi suvaldyti ir atremti kibernetines atakas bei skatinti bendradarbiavimą tarp viešojo ir privataus sektoriaus,  dalyvavo atstovai iš  „Energijos skirstymo operatoriaus“, „Lietuvos energijos“, „Lietuvos energijos gamybos“, „Technologijų ir inovacijų centro“ ir „Duomenų ir logistikos centro“.

2017.09.21 - „Lietuvos energija“ laikosi aukščiausių informacijos atskleidimo standartų

Viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai apie Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos pradėtą  tyrimą dėl nepateiktų dviejų „Lietuvos energijos“ grupei priklausančių įmonių vadovių privačių interesų deklaracijų atkreipiame dėmesį, kad grupės įmonės laikosi visų informacijos atskleidimo reikalavimų.

2017.07.12 - „Lietuvos energija“ prisideda prie Darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo

Sutaupyta beveik 10 GWh elektros energijos, iki 33 proc. padidinta energijos gamyba iš atsinaujinančių išteklių, 75 proc. viršijęs vidutinis klientų pasitenkinimo rodiklis, daugiau nei 50 proc. siekiantis darbuotojų įsitraukimas, 620 tūkst. eurų parama 25-ioms visuomenės iniciatyvoms bei daugiau nei 100 mln. eurų dividendų į valstybės biudžetą. Tai tik keli rezultatai, skelbiami „Lietuvos energijos“ įmonių grupės korporatyvinės atsakomybės ataskaitoje už 2016 metus, kurioje grupės veikla apžvelgiama ekonominės, socialinės bei aplinkosauginės atsakomybės požiūriu.

Pages