Naujienos

Naujienos

2017.10.05 - „Lietuvos energijos“ grupės įmonės mokėsi atremti kibernetines grėsmes

Jau antrus metus iš eilės „Lietuvos energijos“ grupės įmonės, dalyvavo Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos organizuotose Lietuvos nacionalinės kibernetinio saugumo pratybose „Kibernetinis skydas 2017“.

Pratybose, kuriose mokomasi suvaldyti ir atremti kibernetines atakas bei skatinti bendradarbiavimą tarp viešojo ir privataus sektoriaus,  dalyvavo atstovai iš  „Energijos skirstymo operatoriaus“, „Lietuvos energijos“, „Lietuvos energijos gamybos“, „Technologijų ir inovacijų centro“ ir „Duomenų ir logistikos centro“.

2017.09.21 - „Lietuvos energija“ laikosi aukščiausių informacijos atskleidimo standartų

Viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai apie Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos pradėtą  tyrimą dėl nepateiktų dviejų „Lietuvos energijos“ grupei priklausančių įmonių vadovių privačių interesų deklaracijų atkreipiame dėmesį, kad grupės įmonės laikosi visų informacijos atskleidimo reikalavimų.

2017.07.12 - „Lietuvos energija“ prisideda prie Darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo

Sutaupyta beveik 10 GWh elektros energijos, iki 33 proc. padidinta energijos gamyba iš atsinaujinančių išteklių, 75 proc. viršijęs vidutinis klientų pasitenkinimo rodiklis, daugiau nei 50 proc. siekiantis darbuotojų įsitraukimas, 620 tūkst. eurų parama 25-ioms visuomenės iniciatyvoms bei daugiau nei 100 mln. eurų dividendų į valstybės biudžetą. Tai tik keli rezultatai, skelbiami „Lietuvos energijos“ įmonių grupės korporatyvinės atsakomybės ataskaitoje už 2016 metus, kurioje grupės veikla apžvelgiama ekonominės, socialinės bei aplinkosauginės atsakomybės požiūriu.

2017.05.15 - Toliau gerėjant rezultatams, „Lietuvos energija“ planuoja investicijas į skaitmenizaciją

2017 metų pirmojo ketvirčio „Lietuvos energijos“ įmonių grupės rezultatai vėl geresni nei praėjusiais metais. Pirmąjį šių metų ketvirtį energetikos įmonių grupės EBITDA siekė 71,3 mln. eurų – tai 3,8 mln. eurų daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu. Toliau gerindama veiklos rezultatus, įmonių grupė nesustoja įgyvendinti pokyčių: šiais metais planuoja investuoti į skaitmeninę transformaciją, kuri sukurs dar daugiau vertės „Lietuvos energijos“ klientams bei akcininkui – Lietuvos valstybei.

 

2017.04.19 - Rietave įžiebtas 125 elektros lempučių medis

Balandžio 18 d. Rietave prasidėjo jubiliejinės Energetikų dienos minėjimo šventė, kurios metu įžiebtas 125 elektros lempučių Energijos medis. Tuo simboliškai pažymėtas pirmosios elektros lemputės Lietuvoje įžiebimas, kuris įvyko prieš 125 metus, balandžio 17 d., Rietavo Bažnyčioje anuomet švenčiant šv.Velykas. 

Pirmoji elektros lemputė Lietuvą pasiekė praėjus vos 13 m. po elektros lemputės išradimo ir vos 10 m. nuo pirmosios pasaulyje elektrinės atidarymo. Simboliška, kad šiais metais ši ypatinga proga taip pat sutapo su Šv. Velykų antrąja diena.

2017.04.13 - Per 4 metus „Lietuvos energija“ į valstybės biudžetą sumokėjo per 180 mln. eurų dividendų

Valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ per 4 veiklos metus ne tik sėkmingai pertvarkė ir išgrynino grupės veiklas, bet ir užtikrino reikšmingą grąžą savo akcininkui – Lietuvos valstybei. Skaičiuojama, kad nuo 2013 metų „Lietuvos energija“ į valstybės biudžetą sumokėjo per 180 mln. eurų dividendų. Tuo tarpu už 2016 metų antrą pusmetį „Lietuvos energija“ siūlo išmokėti 59,8 mln. eurų dividendų, tad, akcininkui pritarus, už paskutinius metus išmokėtų dividendų suma viršys 100 mln. eurų.

2017.03.01 - Sėkmingi „Lietuvos energijos“ metai: mažesnės kainos klientams, didesnė grąža valstybei

Valstybės valdomai energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ 2016 metai tapo rekordiniais – ne tik padidintos pajamos bei sumažintos veiklos sąnaudos, bet ir užtikrintos mažesnės kainos klientams bei geresnė paslaugų kokybė.

2017.01.30 - Klaipėdoje – jau antroji SGD perkrova

Gamtinių dujų prekybos įmonės „Lietuvos dujų tiekimas“ ir LITGAS, priklausančios valstybės valdomai „Lietuvos energijos“ grupei, bendradarbiaudamos įgyvendins jau antrąjį suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) perkrovos sandorį.

Pages